+48 737 797 355        biuro@allebhp.pl

Kategorie

Darmowa dostawa


Dla zamówień powyżej 150 zł!

O szczegóły zapytaj sprzedawcę!

Szybki kontakt


biuro@allebhp.pl


+48 737 797 355

pon - pt
9:00 - 16:00

Ocena ryzyka zawodowego

Ocena ryzyka zawodowego to dokumentacja mająca za zadanie w sposób jasny i czytelny przedstawić pracownikowi jakie zagrożenia czekają go w trakcie wykonywania pracy. Niezależnie od tego jakie jest to stanowisko, taką dokumentację ryzyka zawodowego trzeba wykonać zawsze, a pracownik musi się z nią zapoznać. Dokonując oceny ryzyka zawodowego warto wziąć pod uwagę wszelkie możliwe zagrożenia, czasem te z pozoru absurdalne, aby mieć pewność, że nasz pracownik ma świadomość zagrożeń, które mogą go spotkać w pracy.

Ocena ryzyka na stanowisku pracy

Prawidłowo wykonana ocena ryzyka zawiera również takie zagrożenia, które występują rzadko w pracy. Przykładem tego może być pracownik biurowy, który raz w tygodniu w ramach swoich obowiązków zawodowych musi pojechać do hurtowni po drobne firmowe zakupy. W tym przypadku do podstawowych biurowych zagrożeń trzeba dołożyć zagrożenia związane z prowadzeniem pojazdu mechanicznego. Oczywiście prawdopodobieństwo będzie niższe jak u zawodowego kierowcy, ale zagrożenie już występuje i należy wziąć je pod uwagę. Ryzyko zawodowe takiego pracownika wzrośnie w stosunku do innego pracownika biurowego, ale będzie niższe jak u kierowcy samochodu ciężarowego.

Ryzyko zawodowe

Nasz sklep oferuje kompletne dokumentacje ryzyka zawodowego opracowane z najwyższą starannością dostępne w pliku .doc, .docx, .pdf, .odt. Opracowana przez nas dokumentacja pozostaje jedynie do podpisania przez pracownika, który zatwierdza, że się z nią zapoznał. Rozszerzenie pliku .doc, .docx i .odt pozwala edytować dokumentację oceny ryzyka zawodowego oraz drukować ją dowolną ilość razy. Dzięki takiemu rozwiązaniu można samodzielnie poprawić dokumentację, jeśli zajdzie potrzeba ponownego oszacowania ryzyka.

Metody oceny ryzyka zawodowego

Nasz sklep bhp oferuje dokumentacje ryzyka zawodowego opracowane w pięciu metodach dla ponad 3 tys. stanowisk pracy. Dostępne metody są jednymi z najczęściej stosowanych metod szacowania ryzyka w Polsce (RISK SCORE, PN-N-18002, PHA, JSA, pięciu kroków), a dołączony do dokumentacji opis metody sprawi, że każdy z łatwością odnajdzie się w treści tej dokumentacji.

Lista produktów - Ocena ryzyka zawodowego

1 2 ... następna »

Strona 1 z 302

Pobierz darmową instrukcję BHP

przy obsłudze komputera z monitorem ekranowym

Wiadomość została wysłana na podany adres e-mail.
Sprawdź swoją skrzynkę pocztową i pobierz darmową instrukcję!
POBIERZ DARMOWĄ INSTRUKCJĘ BHP
Pobierz darmową Instrukcję BHP
przy obsłudze komputera z monitorem ekranowym
!