Logowanie

Podaj prawidłowy login oraz hasło!
Logowanie przebiegło pomyślnie!

Nie masz jeszcze konta?

Pracownik administracyjno-biurowy - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002

Pracownik administracyjno-biurowy - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Pracownik administracyjno-biurowy - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Pracownik administracyjno-biurowy - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Pracownik administracyjno-biurowy - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Pracownik administracyjno-biurowy - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Pracownik administracyjno-biurowy - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Pracownik administracyjno-biurowy - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Pracownik administracyjno-biurowy - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Pracownik administracyjno-biurowy - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Pracownik administracyjno-biurowy - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002
5/5
(35 głosów)
ORZ-990014
Towar na magazynie
Wysyłka w 24 godziny
Darmowa dostawa
od 150 zł

(kurier InPost od 13.99 zł)
Bestseller Dobre opinie
57.13
(netto)
59.99
(brutto)
Stawka VAT: 5%
wybierz opcję produktu netto brutto
57.13 59.99
76.18 79.99
-
+
bezpieczeństwo
Metody płatności 1
Metody płatności 2
Metody płatności 3

Pracownik administracyjno-biurowy – ryzyko zawodowe

Pracownik administracyjno-biurowy - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Pracownik administracyjno-biurowy - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 to wyjątkowa dokumentacja, która ściśle określa ryzyko zawodowe na podanym stanowisku. Jest to kompleksowo przygotowana przez wybitnych specjalistów ocena ryzyka zawodowego oraz opracowana, wzorcowa dokumentacja dla osoby zatrudnionej na stanowisku pracownika administracyjno-biurowego.
Stanowisko to znajduje się w Polskiej Klasyfikacji Zawodów zgodnie z najnowszym rozporządzeniem oraz posiada odpowiednio przypisany kod zawodu 990014 sklasyfikowany w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7 sierpnia 2014 r. (Dz. U. z 2014 r. , poz. 1145).

Ocena ryzyka zawodowego

Zamawiając od nas dokumenrację oceny ryzyka zawodowego w wersji elektronicznej otrzymasz do pobrania dwa pliki:
 • Wersja graficzna - rozszerzony widok dokumentacji ryzyka zawodowego z ikonografią i rozbiciem każdego zagrożenia na osobnej stronie
 • Wersja klasyczna - podstawowy widok dokumentacji ryzyka zawodowego w formie tabelki zbiorczej ze wszystkimi zagrożeniami - wersja ta składa się z około połowy objętości wersji graficznej
To Ty decydujesz, którą wersję zastosujesz w swojej firmie.

W przypadku zamówienia wersji papierowej, drukujemy i wysyłamy wersję klasyczną.

Pracownik administracyjno-biurowy – Ocena ryzyka zawodowego COVID-19

Ocena Ryzyka Zawodowego COVID-19| Ryzyko Zawodowe SARS-COV-2 Zgodnie z najnowszymi wytycznymi Państwowej Inspekcji Pracy oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej nasza dokumentacja została zaktualizowana i rozbudowana o zagrożenie związane z koronawirusem SARS-CoV-2 (COVID-19). Kupując niniejszą dokumentację możesz mieć pewność, że bez problemu przejdzie ona kontrolę, a treść w będąca przedmiotem tego produktu jest jak najbardziej aktualna w odniesieniu do aktualnych przepisów pracy.

Pracownik administracyjno-biurowy ocena ryzyka

Pracownik administracyjno-biurowy - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Ocena ryzyka zawodowego na stanowisku Pracownik administracyjno-biurowy została przygotowana w oparciu o metodę wg. Polskiej Normy PN-N-18002. Metoda PN-N-18002 jest powszechnie znaną metodą szacowania ryzyka zawodowego. Została ona utworzona w Polsce i jest często stosowana w kraju. Jest uznawana oraz rekomendowana przez organy kontrolujące, między innymi Państwową Inspekcję Pracy, czy Państwową Inspekcję Sanitarną. Co więcej, metoda w polecanej publikacji pokazana jest w bardzo przystępny oraz obrazowy sposób. W dokumentacji zastosowano liczne kolorowe tabelki wartościowania określonych parametrów (skutki czy prawdopodobieństwo wystąpienia zdarzenia), taka prezentacja niezbędnych dokumentów pozwoli na bezproblemowy przebieg kontroli przeprowadzony przez organy kontrolujące. Dokumentacja jest bardzo przejrzysta oraz przygotowana w sposób wyczerpujący tematykę zagrożeń dla pracownika administracyjno-biurowego. Jest to kompleksowa ocena ryzyka zawodowego Pracownik administracyjno-biurowy. Publikacja Pracownik administracyjno-biurowy - ocena ryzyka zawodowego to gwarancja pozytywnego przejścia kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy, czy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Metoda PN-N-18002 dla stanowiska Pracownik administracyjno-biurowy została wykorzystana w skali pięciostopniowej. Oznacza to, iż dokumentacja obejmuje rozszerzone wartościowanie ryzyka, co przekłada się na jej większą dokładność. Zakup produktu to pewność poprawnie przygotowanej dokumentacji.

ocena ryzyka zawodowego pracownika administracyjno-biurowego

Pracownik administracyjno-biurowy - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Pracownik administracyjno-biurowy ocena ryzyka zawodowego metodą PN-N-18002 uzyskał wiele pozytywnych opinii w branży. Dokumentacja została przygotowana w sposób rzetelny, dokładny, a co najważniejsze, zgodnie z obecnymi przepisami oraz wytycznymi. Produkt spełnia swoje zadanie, żadna z osób, która zakupiła prezentowaną dokumentację nie została ukarana przez organ kontrolujący jakimkolwiek mandatem. Pracownik administracyjno-biurowy ryzyko zawodowe metodą PN-N-18002 to godny polecenia produkt przygotowany przez specjalistów, którzy bardzo dobrze znają branżę BHP i posiadają spore doświadczenie w przygotowaniu różnych dokumentacji oceny ryzyka zawodowego metodą PN-N-18002 i nie tylko. Co więcej, produkt dostępny jest w dwóch wariantach: elektronicznym oraz drukowanym. Tylko od Ciebie zależy, na który wariant się zdecydujesz. Wariant elektroniczny umożliwia edycję pliku oraz wielokrotny wydruk, co ważne, dokumentację można pobrać już w kilka minut po zakupie. Na życzenie klienta istnieje możliwość wysłania plików w formacie PDF lub OpenOffice. Wariant drukowany to natomiast wersja dokumentacji, która jest gotowa do przedstawienia w czasie kontroli. Wymaga jedynie podpisu. Dokumentacja ryzyka zawodowego dla Pracownik administracyjno-biurowy to fachowo przygotowany produkt, który zawiera wszystkie najważniejsze i niezbędne elementy. Jest to bardzo dokładny zbiór dokumentów, każde zagrożenie znajduje się na osobnej karcie zagrożeń. Produkt dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie oraz jest gwarancją pomyślnego przebiegu kontroli przez organy kontrolujące. Klient może być pewien, iż dokumentacja została przygotowana przez specjalistów, którzy posiadają ogromną wiedzą oraz doświadczenie w dziedzinie BHP. Z Pracownik administracyjno-biurowy - ocena ryzyka zawodowego metodą PN-N-18002 żadna kontrola nie będzie straszna!

Dostępne wersje oceny ryzyka dla Pracownik administracyjno-biurowy:

 • Elektroniczna (.doc/.docx/.odt/.pdf) - daje możliwość dokonywania zmian w dokumentacji w razie zajścia takiej potrzeby.
 • Papierowa - gotowy wydruk przygotowany do podpisu przez pracodawcę i pracownika w miękkiej oprawie.
Pracownik administracyjno-biurowy - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 wersja elektroniczna
Wersja elektroniczna (.pdf)
Pracownik administracyjno-biurowy - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 gotowa ksiazka
Wersja papierowa - gotowa książka

Zakupując niniejszą dokumentację ryzyka zawodowego w wersji elektronicznej masz możliwość wielokrotnego wydruku tej dokumentacji oraz w razie zaistnienia takiej potrzeby edycji dokumentu.

Pracownik administracyjno-biurowy
zawartość oceny ryzyka zawodowego

[[wzor]] - wzory dokumentow bhp
 • Strona tytułowa.
 • Pełna karta stanowiska pracy: (opis czynności, ogólna charakterystyka, używane maszyny i narzędzia na stanowisku pracy Pracownik administracyjno-biurowy, sposób i miejsce wykonywania pracy).
 • Dokładny opis metody wraz z matrycą mierzenia ryzyka - PN-N-18002.
 • Identyfikacja zagrożeń - pełen wykaz czynników z odpowiednim ich podziałem (fizyczne, pyły i pary, chemiczne, biologiczne, uciążliwe i niebezpieczne).
 • Szczegółowe karty zagrożeń dla Pracownik administracyjno-biurowy zawierające pełne szacowanie ryzyka metodą PN-N-18002
 • Wykaz działań korygujących zagrożenia oraz odpowiedzialności za to.
 • Wykaz pracowników zatrudnionych na danym stanowisku.
 • Dokumentacja składa się z około 25 stron w fotmacie A4.

Opis zawodu - Pracownik administracyjno-biurowy

Pracownik administracyjno – biurowy odpowiada za prace związane z obsługą biura i spraw administracyjnych podmiotów gospodarczych.

Obowiązki na stanowisku pracy Pracownik administracyjno-biurowy

 • Wyposażenie biura w sprzęt i materiały eksploatacyjne
 • Organizacja pracy własnej
 • Organizacja pracy biura
 • Utrzymywanie kontaktu z urzędami
 • Obsługa poczty, przyjmowanie i selekcjonowanie korespondencji
 • Odbieranie poczty elektronicznej
 • Organizacja pracy biura
 • Obsługa telefonów, teleksów i telefaksów
 • Prowadzenie spraw bieżących
 • Obsługa interesantów oraz udzielanie im ogólnych informacji
 • Pozostałe prace kancelaryjne
 • Przedkładanie pism i korespondencji do aprobaty kierownictwa
 • Przygotowywanie korespondencji do wysyłki
 • Maszynopisanie, obsługa komputera i posługiwanie się różnymi edytorami tekstu
 • Obsługa kserokopiarki
 • Prowadzenie grafiku konferencji i spotkań kierownictwa

PODGLĄD - Pracownik administracyjno-biurowy
ryzyko zawodowe PN-N-18002

Pracownik administracyjno-biurowy ocena ryzyka PN-N-18002 1
Pracownik administracyjno-biurowy ocena ryzyka PN-N-18002 2
Pracownik administracyjno-biurowy ocena ryzyka PN-N-18002 3
Pracownik administracyjno-biurowy ocena ryzyka PN-N-18002 4
Pracownik administracyjno-biurowy ocena ryzyka PN-N-18002 5
Pracownik administracyjno-biurowy ocena ryzyka PN-N-18002 6
Pracownik administracyjno-biurowy ocena ryzyka PN-N-18002 7
Pracownik administracyjno-biurowy ocena ryzyka PN-N-18002 8
Pracownik administracyjno-biurowy ocena ryzyka PN-N-18002 9
UWAGA! - przedstawiony podgląd dokumentacji NIE JEST bezpośrednio cześcią dokumentacji Oceny Ryzyka Zawodowego dla stanowiska Pracownik administracyjno-biurowy metodą PN-N-18002.
Przedstawiony podgląd dokumentacji ma charakter orientacyjny, którego celem jest unaocznienie jak skonstruowany jest plik który można zakupić,
a zakupiona dokumentacja będzie sie od niego znacząco różnić wartością merytoryczną.

Metoda PN-N-18002

Pracownik administracyjno-biurowy - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Niniejsza dokumentacja zawiera szczegółowe informacje i wytyczne dla metody PN-N-18002 zgodnie z tym, jak została opracowana. Opis metody zawiera kolorowe tabelki wartościoiwania poszczególych parametrów dając nie tylko pełne liczbowe odzwierciedlenie tych parametrów, ale również wizualne. Dzięki temu masz pewność, że osoba przeprowadzająca kontrolę (i nie tylko) bez problemu odnajdzie się w treści dokumentacji. Metoda PN-N-18002 jest jedną z najpopularniejszych w metod szacowania ryzyka zawodowego w naszym kraju dlatego z powodzeniem można bazować na tym opracowaniu. PN-N-18002 jest bardzo lubianą metodą przez kontrolujące organy np. takie jak Państwowa Inspekcja Pracy czy Państwowa Inspekcja Sanitarna.

Pracownik administracyjno-biurowy - opis metody PN-N-18002

Metoda PN-N-18002 występuje w dwóch wersjach. Różnią się matrycą wartościowania ryzyka z podziałem na:

1. skalę pięciostopniową

2. skalę trójstopniową

Opisywna poniżej metoda PN-N-18002 dla stanowiska Pracownik administracyjno-biurowy jest metodą w skali pięciostopniowej i taki produkt można tutaj zakupić. Skala pięciostopniowa w odróżnieniu do skali trójstopniowej obejmuje rozszerzone wartościowanie ryzyka, a tym samym jest bardziej dokładna.

W celu oceny zagrożenia stosuje dwa parametry:

1. Prawdopodobieństwo wystąpienia zagrożenia

2. Skutki - czyli inaczej ciężkość następstw

Powyższe parametry szacuje się na trzech poziomach: małym, średnim i dużym (ciężkość następstw - skutki) oraz mało prawdopodobne (małe), prawdopodobne (średnie) i wysoce prawdopodobne (duże) - prawdopodobieństwo.

Następnie w celu oszacowania ryzyka stosowana jest pięciostopniowa skala oceny ryzyka  zawodowego: bardzo małe, małe, średnie, duże i bardzo duże.

Tabela wartościowania prawdopodobieństwa - PN-N-18002

Pracownik administracyjno-biurowy metodą PN-N-18002 1

Tabela wartościowania ciężkości następstw - PN-N-18002

Pracownik administracyjno-biurowy metodą PN-N-18002 2

Po określeniu wartości prawdopodobieństwa i ciężkości następstw, ryzyko określamy zgodnie z poniższą tabelką.

Matryca wartościowania ryzyka - PN-N-18002

Pracownik administracyjno-biurowy metodą PN-N-18002 3

Określone zgodnie z powyższą matrycą ryzyko dla danego zagrżenia analizujemy zgoznie z ostatnią poniższą tabelką.

Tabela wartościowania ryzyka - PN-N-18002

Pracownik administracyjno-biurowy metodą PN-N-18002 4

Więcje na temat metody PN-N-18002 znajdziesz we wpisie na naszym blogu.

Pracownik administracyjno-biurowy - Przykładowe zagrożenie

Nazwa zagrożenia: Porażenie prądem elektrycznym do 1kV

Źródło zagrożenia: Obsługa urządzeń pod napięciem

Możliwe skutki: Ból, Skurcze mięśniowe, Zatrzymanie oddechu, Zaburzenia krążenia, Zaburzenia wzroku, słuchu, równowagi itp., Czasowa utrata przytomności, Migotanie komór mięśnia sercowego, Oparzenia tkanek wewnętrznych, Zwęglenie tkanek, Śmierć

Ciężkość następstw - skutki (S): D - Duże

Prawdopodobieństwo (P): M - Mało prawdopodobne

Ryzyko (R): Ś - Średnie

Oznacza to, że na stanowisku Pracownik administracyjno-biurowy według metody PN-N-18002 ryzyko jest ŚREDNIE i uznaje się je za dopuszczalne - Zaleca się podjęcie działań niezbędnych do dalszego zmniejszenia ryzyka zawodowego.

Opisane powyżej tabele wartościowania oraz opis metody znajdziesz w zakupionej Ocenie Ryzyka Zawodowego dla zawodu Pracownik administracyjno-biurowy metodą PN-N-18002.


Grzegorz Wrzeszcz - [[nazwa_full]]

Cześć!
Nazywam się Grzegorz Wrzeszcz i od 2014 roku zawodowo zajmuję się BHP. Od tego czasu udało mi się opracować blisko 1500 różnych dokumentacji oceny ryzyka zawodowego metodą PN-N-18002 w tym również ryzyko zawodowe dla stanowiska Pracownik administracyjno-biurowy
, które możesz zakupić na tej stronie.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie tego produktu to pisz śmiało lub dzwoń! Z przyjemnością odpowiem na wszystkie twoje pytania i rozwieję (mam nadzieję) wszelkie wątpliwości.

+48 533 988 811 biuro@allebhp.pl


Parametry techniczne

Tytuł publikacji Pracownik administracyjno-biurowy - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002
Producent, autor alleBHP
Stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy
Kod zawodu 990014 - zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7 sierpnia 2014 r. (Dz. U. z 2014 r. , poz. 1145)
Metoda opracowania PN-N-18002 - Polska Norma w skali pięciostopniowej
Format Standard A4 - 21 x 29,7 cm
Liczba stron około 25 stron formatu A4
Dział, kategoria Ocena ryzyka zawodowego, Pozostali pracownicy obsługi biura
Wersja elektroniczna Plik DOCX - umożliwia edycję dokumentacji w programie Microsoft Office
Dostępność wersji elektronicznej W ciągu 5 minut od dokonania zakupu
Wersja papierowa (książkowa)
 • laserowy druk na wysokiej jakości papierze 80g/m2
 • miękka oprawa
 • elastyczne bindowanie - z możliwością demontażu grzbietu
Dostępność wersji papierowej Dostępna od ręki, wysyłka w 24h
Zgodność Opracowana zgodnie z obowiązującymi przepisami dot. Oceny Ryzyka Zawodowego (Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy; Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy). Dokumentacja w pełni akceptowalna przez Państwową Inspekcję Pracy oraz Państwową Inspekcję Sanitarną.
Ocena klientów - ponad 99% pozytywnych opinii

Damian Konieczny

22-04-2022

Jak to mawia sam Pan Grzegorz 'pracownik biurowy, pracownikowi biurowemu nierówny'. Zgadzam się bo w każdym indywidualnym przypadku środowisko pracy może się od siebie różnić. Dokumentacja przygotowana tak obszernie, że wystarczyło usunąć jedno zagrożenia, aby dostosować je dla moich pracowników. Dokument jest edytowalny więc nie było z tym problemu. I w taki oto sposób mamy dobrze i TANIO przygotowaną ocenę ryzyka zawodowego dla pracowników biurowych

Anna Jankowska

31-10-2023

Jestem bardzo zadowolona, zakup zrealizowany natychmiast po uiszczeniu zapłaty,Polecam.

Dariusz Gołąbek

15-10-2023

Nie pierwszy i nie ostatnim korzystam z usług. Zawsze będę wracać i gorąco polecam !!!

Maciej

25-07-2023

bardzo pomocne produkty w codziennej pracy

Radosław Brózda

14-07-2023

Wszystko profesjonalnie załatwione.

Tomasz Tabin

10-02-2023

Szybko i profesjonalnie. Bardzo miła i profesjonalna obsług.

KRZYSZTOF SĄCZAWA

09-01-2023

Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam Polecam !!!!

Bogdan Kalata

27-12-2022

Polecam, bardzo sprawna transakcja.

MARIUSZ

06-11-2022

Szeroka propozycją dokumentacji

A. Braniecka

14-10-2022

Polecam. Super strona. Bardzo szybki dostęp do zakupionych materiałów.

Monika Podgórska

04-09-2022

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Materiał przygotowany profesjonalnie, przejrzyście, estetyczny.

Przemysław Sekuła

03-06-2022

Wszystko zgodnie z zamówieniem

Tomasz Chylarecki

25-04-2022

Wszystko sprawnie i zgodnie z zamówieniem. Materiały profesjonalnie opracowane - bardzo pomocne. Polecam !!!

Artur Malinowski

21-02-2022

Bardzo szybko i sprawnie zamawia się potrzebne materiały. Bardzo polecam alleBHP. Bardzo duża ilość materiałów w zasadzie na każde stanowisko pracy. Gorąco polecam!

Jacek K

11-01-2022

Polecam, szybka, miła i konkretna współpraca.

Agnieszka Lazar

14-12-2021

Bardzo przydatne materiały. Miło, szybko i bezproblemowo :):): Jak najbardziej polecam:):):)

Sławomir Picha

22-09-2021

Wszystko sprawnie i na temat POLECAM

Mateusz

08-09-2021

Szybka realizacja zamówienia, oceny ryzyka zawodowego przygotowane solidnie - nie na kolanie. Od razu widać, że osoba przygotowująca dokumenty poświęciła na to sporo czasu. Jak najbardziej polecam.

Beata Lićka-Beinkofer

02-09-2021

Jestem pod wrażeniem jakości obsługi , sklep jest super zaopatrzony ; polecam Wszystkim

Józef Litwiński

19-07-2021

Jestem zadowolony z zakupu oceny ryzyka zawodowego. polecam z korzystania z zakupu.

ML

05-07-2021

Profesjonalna obsługa, rzetelne informacje w bardzo krótkim czasie, świetny kontakt, a sama usługa wykonana w ciągu kilku minut! Polecam.

BENEDYKT POLAŃSKI

21-06-2021

Super szybko i profesjonalnie! Najlepszy usługodawca w tym zakresie

Małgorzata Skłodowska

14-06-2021

Fachowo wykonana Ocena Ryzyka Zawodowego. Błyskawiczna dostawa. Polecam

Justyna Wesołowska

16-05-2021

Zakupy ekspresowe, plik do pobrania miałam w mniej niż pięć minut. Jakość produktu na najwyższym poziomie :) Polecam . Pełen profesjonalizm w każdym aspekcie

Paweł Krysa

29-04-2021

Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim niezdecydowanym. Warto.

Marian Sikora

21-04-2021

Wszystko zgodne z opisem, przesyła na e-mail błyskawiczna. Polecam.

Piotr Budziński

12-04-2021

GORĄCO POLECAM DUŻE DOŚWIADCZENIE I DOBRY KONTAKT ORAZ DORADZTWO

Magdalena

24-03-2021

profesjonalna obsługa, ekspresowa przesyła, idealna współpraca, 100% zadowolenia

Małgorzata

23-02-2021

Przy jakości obsługi, jest za mało gwiazdek do wystawiania oceny ;)

Beata Kornela

24-01-2021

Zamówienie przygotowane i zrealizowane perfekcyjnie

Zbigniew Gola

20-12-2020

po prostu mistrzostwo, proponuje korzystać

Przemysław Hope

10-11-2020

Bardzo dobra szybka i kompetentna obsługa klienta.

Marlena Paplaczyk

05-11-2020

Polecam zakupy na tej stronie. Wszystko szybko i bezproblemowo. Instrukcje dobrze opracowane i w rozsądnej cenie.

Mariusz Poćwiardowski

21-10-2020

ok

wyz

19-10-2020

Super opracowanie :)

Bożena Stańczyk

19-10-2020

Super oferta i super błyskawiczna obsługa. Polecam serdecznie

Podobne produkty

Zamów rozmowę ze sprzedawcą
×
Zamów rozmowę z ekspertem
Grzegorz Wrzeszcz
Inspektor ds. BHP

Oddzwaniamy pon - pt
w godzinach 8:00-16:00.
ZAMÓW ROZMOWĘ
Podaj imię i nazwisko!
Podaj numer telefonu!
Zaznacz zgodę na przetwarzanie danych!
Dziękujemy za wysłanie formularza.
Skontaktujemy się z Tobą w najszybszym mozliwym czasie!
Twoje imię i nazwisko
Twój numer telefonu

Nasz sklep internetowy korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z regulaminem oraz polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Rozumiem i akceptuję!
Produkt dodany do koszyka
Dodano do koszyka: 1 szt.
×
Produkt dodano do koszyka
(brutto)
(netto)
 • Format znaku / rozmiar

 • Materiał / podłoże

 • Wykonanie / typ

wybierz opcję produktu netto brutto
-
+
×
Nieoczekiwany błąd! Powiadom nas o tym :-)
×
Produkt niedostępny
Przykro nam, ale produkt jest niedostępny ;-(