+48 535 385 285        biuro@allebhp.pl

Kategorie

Darmowa dostawa


Dla zamówień powyżej 150 zł!

O szczegóły zapytaj sprzedawcę!

Szybki kontakt


biuro@allebhp.pl


+48 535 385 285

pon - pt
9:00 - 16:00

Instrukcje sanitarne GMP/GHP

Instrukcje sanitarne znane również jako instrukcje GHP lub instrukcje GMP są to procedury oraz wytyczne obejmujące m.in. zasady mycia i dezynfekcji powierzchni, sprzętów, postępowania z żywnością, półproduktami i produktami spożywczymi. Instrukcje GHP/GMP są nieodłączną częścią procedur HACCP, które w swym założeniu narzucają nam pewne działania stawiając jako cel nadrzędny - ludzkie zdrowie i życie.

Instrukcje higieniczno-sanitarne w Twojej firmie

Niezależnie czy prowadzisz sklep spożywczy, piekarnię, cukiernię w której serwujesz lody i dersery, małą gastronomię z zapiekankami i napojami z lodówki, a może w inny sposób masz kontakt z żywnością to pamiętaj, że JESTEŚ ODPOWIEDZIALNY za wydawaną żywność, a tym samym za zdrowie i życie osób, które spożywają te produkty. W każdym z tych miejsc i w wielu innych należy dbać o bezpieczeństwo żywności i higienę stanowiska pracy. To w Twoich rękach leży zdrowie konsumenta i powinieneś już dziś zadbać wprowadzenie prawidłowych procedur zgodnych z zasadami Dobrych Praktyk Higienicznych (GHP) i Dobrych Praktyk Produkcyjnych (GMP). Odpowiednie dla Twojej firmy instrukcje higieniczno-sanitarne pomogą Tobie zwiększyć wrażliwość pracowniką na bezpieczeństwo sanitarne w pracy, a zarazem wskażą jak tego dokonać.

Niezbędna instrukcja sanitarna w KAŻDYM zakładzie pracy

Instrukcją sanitarną niezbędną w każdym zakładzie pracy jest instrukcja mycia i dezyfekcji rąk. Dlaczego? Ponieważ niezależnie czy prowadzisz stolarnię, serwis samochodowy, produkcję cegieł czy sklep spożywczy to Twoi pracownicy muszą mieć dostęp do zaplecza sanitarnego, a tym samym myją ręce. Myślę, że warto przy okazji przedstawić im jak prawidłowo należy to robić.

Lista produktów - Instrukcje sanitarne GMP/GHP

1 2 ... następna »

Strona 1 z 3

Pobierz darmową instrukcję BHP

przy obsłudze komputera z monitorem ekranowym

Wiadomość została wysłana na podany adres e-mail.
Sprawdź swoją skrzynkę pocztową i pobierz darmową instrukcję BHP!
Zamów rozmowę
×
Zamów rozmowę z ekspertem
Zamów rozmowę
z ekspertem

Oddzwaniamy
w dni robocze (pn-pt)
w godzinach 9-16.
Podaj imię i nazwisko!
Podaj numer telefonu!
Zaznacz zgodę na przetwarzanie danych!
Dziękujemy za wysłanie formularza.

Nasz Inspektor ds. BHP skontaktuje sie z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.
  • Imię i nazwisko
  • Numer telefonu
facebook alleBHP.pl