Logowanie

Podaj prawidłowy login oraz hasło!
Logowanie przebiegło pomyślnie!

Nie masz jeszcze konta?

Robotnik budowlany - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002

Robotnik budowlany - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Robotnik budowlany - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Robotnik budowlany - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Robotnik budowlany - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Robotnik budowlany - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Robotnik budowlany - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Robotnik budowlany - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Robotnik budowlany - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Robotnik budowlany - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Robotnik budowlany - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002
5/5
(28 głosów)
ORZ-990018
Towar na magazynie
Wysyłka w 24 godziny
Darmowa dostawa
od 150 zł

(kurier InPost od 13.99 zł)
Bestseller Dobre opinie
57.13
(netto)
59.99
(brutto)
Stawka VAT: 5%
wybierz opcję produktu netto brutto
57.13 59.99
76.18 79.99
-
+
bezpieczeństwo
Metody płatności 1
Metody płatności 2
Metody płatności 3

Robotnik budowlany – ryzyko zawodowe

Robotnik budowlany - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Robotnik budowlany - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 to wyjątkowa dokumentacja, która ściśle określa ryzyko zawodowe na podanym stanowisku. Jest to kompleksowo przygotowana przez wybitnych specjalistów ocena ryzyka zawodowego oraz opracowana, wzorcowa dokumentacja dla osoby zatrudnionej na stanowisku robotnika budowlanego.
Stanowisko to znajduje się w Polskiej Klasyfikacji Zawodów zgodnie z najnowszym rozporządzeniem oraz posiada odpowiednio przypisany kod zawodu 990018 sklasyfikowany w rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7 sierpnia 2014 r. (Dz. U. z 2014 r. , poz. 1145).

Ocena ryzyka zawodowego

Zamawiając od nas dokumenrację oceny ryzyka zawodowego w wersji elektronicznej otrzymasz do pobrania dwa pliki:
 • Wersja graficzna - rozszerzony widok dokumentacji ryzyka zawodowego z ikonografią i rozbiciem każdego zagrożenia na osobnej stronie
 • Wersja klasyczna - podstawowy widok dokumentacji ryzyka zawodowego w formie tabelki zbiorczej ze wszystkimi zagrożeniami - wersja ta składa się z około połowy objętości wersji graficznej
To Ty decydujesz, którą wersję zastosujesz w swojej firmie.

W przypadku zamówienia wersji papierowej, drukujemy i wysyłamy wersję klasyczną.

Robotnik budowlany – Ocena ryzyka zawodowego COVID-19

Ocena Ryzyka Zawodowego COVID-19| Ryzyko Zawodowe SARS-COV-2 Zgodnie z najnowszymi wytycznymi Państwowej Inspekcji Pracy oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej nasza dokumentacja została zaktualizowana i rozbudowana o zagrożenie związane z koronawirusem SARS-CoV-2 (COVID-19). Kupując niniejszą dokumentację możesz mieć pewność, że bez problemu przejdzie ona kontrolę, a treść w będąca przedmiotem tego produktu jest jak najbardziej aktualna w odniesieniu do aktualnych przepisów pracy.

Robotnik budowlany ocena ryzyka

Robotnik budowlany - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Ocena ryzyka zawodowego na stanowisku Robotnik budowlany została przygotowana w oparciu o metodę wg. Polskiej Normy PN-N-18002. Metoda PN-N-18002 jest powszechnie znaną metodą szacowania ryzyka zawodowego. Została ona utworzona w Polsce i jest często stosowana w kraju. Jest uznawana oraz rekomendowana przez organy kontrolujące, między innymi Państwową Inspekcję Pracy, czy Państwową Inspekcję Sanitarną. Co więcej, metoda w polecanej publikacji pokazana jest w bardzo przystępny oraz obrazowy sposób. W dokumentacji zastosowano liczne kolorowe tabelki wartościowania określonych parametrów (skutki czy prawdopodobieństwo wystąpienia zdarzenia), taka prezentacja niezbędnych dokumentów pozwoli na bezproblemowy przebieg kontroli przeprowadzony przez organy kontrolujące. Dokumentacja jest bardzo przejrzysta oraz przygotowana w sposób wyczerpujący tematykę zagrożeń dla robotnika budowlanego. Jest to kompleksowa ocena ryzyka zawodowego Robotnik budowlany. Publikacja Robotnik budowlany - ocena ryzyka zawodowego to gwarancja pozytywnego przejścia kontroli z Państwowej Inspekcji Pracy, czy Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Metoda PN-N-18002 dla stanowiska Robotnik budowlany została wykorzystana w skali pięciostopniowej. Oznacza to, iż dokumentacja obejmuje rozszerzone wartościowanie ryzyka, co przekłada się na jej większą dokładność. Zakup produktu to pewność poprawnie przygotowanej dokumentacji.

ocena ryzyka zawodowego robotnika budowlanego

Robotnik budowlany - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Robotnik budowlany ocena ryzyka zawodowego metodą PN-N-18002 uzyskał wiele pozytywnych opinii w branży. Dokumentacja została przygotowana w sposób rzetelny, dokładny, a co najważniejsze, zgodnie z obecnymi przepisami oraz wytycznymi. Produkt spełnia swoje zadanie, żadna z osób, która zakupiła prezentowaną dokumentację nie została ukarana przez organ kontrolujący jakimkolwiek mandatem. Robotnik budowlany ryzyko zawodowe metodą PN-N-18002 to godny polecenia produkt przygotowany przez specjalistów, którzy bardzo dobrze znają branżę BHP i posiadają spore doświadczenie w przygotowaniu różnych dokumentacji oceny ryzyka zawodowego metodą PN-N-18002 i nie tylko. Co więcej, produkt dostępny jest w dwóch wariantach: elektronicznym oraz drukowanym. Tylko od Ciebie zależy, na który wariant się zdecydujesz. Wariant elektroniczny umożliwia edycję pliku oraz wielokrotny wydruk, co ważne, dokumentację można pobrać już w kilka minut po zakupie. Na życzenie klienta istnieje możliwość wysłania plików w formacie PDF lub OpenOffice. Wariant drukowany to natomiast wersja dokumentacji, która jest gotowa do przedstawienia w czasie kontroli. Wymaga jedynie podpisu. Dokumentacja ryzyka zawodowego dla Robotnik budowlany to fachowo przygotowany produkt, który zawiera wszystkie najważniejsze i niezbędne elementy. Jest to bardzo dokładny zbiór dokumentów, każde zagrożenie znajduje się na osobnej karcie zagrożeń. Produkt dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie oraz jest gwarancją pomyślnego przebiegu kontroli przez organy kontrolujące. Klient może być pewien, iż dokumentacja została przygotowana przez specjalistów, którzy posiadają ogromną wiedzą oraz doświadczenie w dziedzinie BHP. Z Robotnik budowlany - ocena ryzyka zawodowego metodą PN-N-18002 żadna kontrola nie będzie straszna!

Dostępne wersje oceny ryzyka dla Robotnik budowlany:

 • Elektroniczna (.doc/.docx/.odt/.pdf) - daje możliwość dokonywania zmian w dokumentacji w razie zajścia takiej potrzeby.
 • Papierowa - gotowy wydruk przygotowany do podpisu przez pracodawcę i pracownika w miękkiej oprawie.
Robotnik budowlany - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 wersja elektroniczna
Wersja elektroniczna (.pdf)
Robotnik budowlany - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 gotowa ksiazka
Wersja papierowa - gotowa książka

Zakupując niniejszą dokumentację ryzyka zawodowego w wersji elektronicznej masz możliwość wielokrotnego wydruku tej dokumentacji oraz w razie zaistnienia takiej potrzeby edycji dokumentu.

Robotnik budowlany
zawartość oceny ryzyka zawodowego

[[wzor]] - wzory dokumentow bhp
 • Strona tytułowa.
 • Pełna karta stanowiska pracy: (opis czynności, ogólna charakterystyka, używane maszyny i narzędzia na stanowisku pracy Robotnik budowlany, sposób i miejsce wykonywania pracy).
 • Dokładny opis metody wraz z matrycą mierzenia ryzyka - PN-N-18002.
 • Identyfikacja zagrożeń - pełen wykaz czynników z odpowiednim ich podziałem (fizyczne, pyły i pary, chemiczne, biologiczne, uciążliwe i niebezpieczne).
 • Szczegółowe karty zagrożeń dla Robotnik budowlany zawierające pełne szacowanie ryzyka metodą PN-N-18002
 • Wykaz działań korygujących zagrożenia oraz odpowiedzialności za to.
 • Wykaz pracowników zatrudnionych na danym stanowisku.
 • Dokumentacja składa się z około 25 stron w fotmacie A4.

Opis zawodu - Robotnik budowlany

Robotnik budowlany jest pracownikiem fizycznym, wykonuje czynności z zakresu robót remontowo – budowlanych.

Obowiązki na stanowisku pracy Robotnik budowlany

 • Wykonywanie robót ziemnych
 • Wykonywanie robót przygotowawczych pod fundamenty
 • Wykonywanie fundamentów
 • Wykonywanie posadzek betonowych
 • Wykonywanie prac murarskich związanych z budową ścianek działowych
 • Wykonywanie prac malarskich i tapeciarskich
 • Przygotowywanie różnych rodzajów podłoży pod malowanie
 • Wykonywanie prac tynkarskich oraz okładzin ściennych
 • Nakładanie materiałów izolacyjnych na ściany, sufity i podłogi
 • Kładzenie parkietów i innych rodzajów podłóg lub pokrywanie podłóg i ścian płytkami lub płytami mozaikowymi
 • Osadzanie stolarki i ślusarki budowlanej oraz jej szklenie
 • Instalowanie systemów wodociągowo-kanalizacyjnych i związanego z tym sprzętu
 • Wykonywanie innych czynności pomocniczych

PODGLĄD - Robotnik budowlany
ryzyko zawodowe PN-N-18002

Robotnik budowlany ocena ryzyka PN-N-18002 1
Robotnik budowlany ocena ryzyka PN-N-18002 2
Robotnik budowlany ocena ryzyka PN-N-18002 3
Robotnik budowlany ocena ryzyka PN-N-18002 4
Robotnik budowlany ocena ryzyka PN-N-18002 5
Robotnik budowlany ocena ryzyka PN-N-18002 6
Robotnik budowlany ocena ryzyka PN-N-18002 7
Robotnik budowlany ocena ryzyka PN-N-18002 8
Robotnik budowlany ocena ryzyka PN-N-18002 9
UWAGA! - przedstawiony podgląd dokumentacji NIE JEST bezpośrednio cześcią dokumentacji Oceny Ryzyka Zawodowego dla stanowiska Robotnik budowlany metodą PN-N-18002.
Przedstawiony podgląd dokumentacji ma charakter orientacyjny, którego celem jest unaocznienie jak skonstruowany jest plik który można zakupić,
a zakupiona dokumentacja będzie sie od niego znacząco różnić wartością merytoryczną.

Metoda PN-N-18002

Robotnik budowlany - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002 Niniejsza dokumentacja zawiera szczegółowe informacje i wytyczne dla metody PN-N-18002 zgodnie z tym, jak została opracowana. Opis metody zawiera kolorowe tabelki wartościoiwania poszczególych parametrów dając nie tylko pełne liczbowe odzwierciedlenie tych parametrów, ale również wizualne. Dzięki temu masz pewność, że osoba przeprowadzająca kontrolę (i nie tylko) bez problemu odnajdzie się w treści dokumentacji. Metoda PN-N-18002 jest jedną z najpopularniejszych w metod szacowania ryzyka zawodowego w naszym kraju dlatego z powodzeniem można bazować na tym opracowaniu. PN-N-18002 jest bardzo lubianą metodą przez kontrolujące organy np. takie jak Państwowa Inspekcja Pracy czy Państwowa Inspekcja Sanitarna.

Robotnik budowlany - opis metody PN-N-18002

Metoda PN-N-18002 występuje w dwóch wersjach. Różnią się matrycą wartościowania ryzyka z podziałem na:

1. skalę pięciostopniową

2. skalę trójstopniową

Opisywna poniżej metoda PN-N-18002 dla stanowiska Robotnik budowlany jest metodą w skali pięciostopniowej i taki produkt można tutaj zakupić. Skala pięciostopniowa w odróżnieniu do skali trójstopniowej obejmuje rozszerzone wartościowanie ryzyka, a tym samym jest bardziej dokładna.

W celu oceny zagrożenia stosuje dwa parametry:

1. Prawdopodobieństwo wystąpienia zagrożenia

2. Skutki - czyli inaczej ciężkość następstw

Powyższe parametry szacuje się na trzech poziomach: małym, średnim i dużym (ciężkość następstw - skutki) oraz mało prawdopodobne (małe), prawdopodobne (średnie) i wysoce prawdopodobne (duże) - prawdopodobieństwo.

Następnie w celu oszacowania ryzyka stosowana jest pięciostopniowa skala oceny ryzyka  zawodowego: bardzo małe, małe, średnie, duże i bardzo duże.

Tabela wartościowania prawdopodobieństwa - PN-N-18002

Robotnik budowlany metodą PN-N-18002 1

Tabela wartościowania ciężkości następstw - PN-N-18002

Robotnik budowlany metodą PN-N-18002 2

Po określeniu wartości prawdopodobieństwa i ciężkości następstw, ryzyko określamy zgodnie z poniższą tabelką.

Matryca wartościowania ryzyka - PN-N-18002

Robotnik budowlany metodą PN-N-18002 3

Określone zgodnie z powyższą matrycą ryzyko dla danego zagrżenia analizujemy zgoznie z ostatnią poniższą tabelką.

Tabela wartościowania ryzyka - PN-N-18002

Robotnik budowlany metodą PN-N-18002 4

Więcje na temat metody PN-N-18002 znajdziesz we wpisie na naszym blogu.

Robotnik budowlany - Przykładowe zagrożenie

Nazwa zagrożenia: Porażenie prądem elektrycznym do 1kV

Źródło zagrożenia: Obsługa urządzeń pod napięciem

Możliwe skutki: Ból, Skurcze mięśniowe, Zatrzymanie oddechu, Zaburzenia krążenia, Zaburzenia wzroku, słuchu, równowagi itp., Czasowa utrata przytomności, Migotanie komór mięśnia sercowego, Oparzenia tkanek wewnętrznych, Zwęglenie tkanek, Śmierć

Ciężkość następstw - skutki (S): D - Duże

Prawdopodobieństwo (P): M - Mało prawdopodobne

Ryzyko (R): Ś - Średnie

Oznacza to, że na stanowisku Robotnik budowlany według metody PN-N-18002 ryzyko jest ŚREDNIE i uznaje się je za dopuszczalne - Zaleca się podjęcie działań niezbędnych do dalszego zmniejszenia ryzyka zawodowego.

Opisane powyżej tabele wartościowania oraz opis metody znajdziesz w zakupionej Ocenie Ryzyka Zawodowego dla zawodu Robotnik budowlany metodą PN-N-18002.


Grzegorz Wrzeszcz - [[nazwa_full]]

Cześć!
Nazywam się Grzegorz Wrzeszcz i od 2014 roku zawodowo zajmuję się BHP. Od tego czasu udało mi się opracować blisko 1500 różnych dokumentacji oceny ryzyka zawodowego metodą PN-N-18002 w tym również ryzyko zawodowe dla stanowiska Robotnik budowlany
, które możesz zakupić na tej stronie.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie tego produktu to pisz śmiało lub dzwoń! Z przyjemnością odpowiem na wszystkie twoje pytania i rozwieję (mam nadzieję) wszelkie wątpliwości.

+48 533 988 811 biuro@allebhp.pl


Parametry techniczne

Tytuł publikacji Robotnik budowlany - Ocena Ryzyka Zawodowego metodą PN-N-18002
Producent, autor alleBHP
Stanowisko Robotnik budowlany
Kod zawodu 990018 - zgodnie z rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 7 sierpnia 2014 r. (Dz. U. z 2014 r. , poz. 1145)
Metoda opracowania PN-N-18002 - Polska Norma w skali pięciostopniowej
Format Standard A4 - 21 x 29,7 cm
Liczba stron około 25 stron formatu A4
Dział, kategoria Ocena ryzyka zawodowego, Robotnicy budowlani i pokrewni (z wyłączeniem elektryków)
Wersja elektroniczna Plik DOCX - umożliwia edycję dokumentacji w programie Microsoft Office
Dostępność wersji elektronicznej W ciągu 5 minut od dokonania zakupu
Wersja papierowa (książkowa)
 • laserowy druk na wysokiej jakości papierze 80g/m2
 • miękka oprawa
 • elastyczne bindowanie - z możliwością demontażu grzbietu
Dostępność wersji papierowej Dostępna od ręki, wysyłka w 24h
Zgodność Opracowana zgodnie z obowiązującymi przepisami dot. Oceny Ryzyka Zawodowego (Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy; Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy). Dokumentacja w pełni akceptowalna przez Państwową Inspekcję Pracy oraz Państwową Inspekcję Sanitarną.
Ocena klientów - ponad 99% pozytywnych opinii

HENRYK PRZYBYLSKI

17-05-2022

Dokumentacja bardzo dobrze przygotowana. Zawiera wszystkie zagrożenia jakie występują u pracownika budowlanego

łukasz Król

22-04-2022

wiedząc że pracownik ogólnobudowlany to stanowisko z bardzo szerokim wachlarzem zadań oraz zagrożeń lekko się obawiałem. na szczęście ta ocena ryzyka zawodowego zawierała wszystko to co powinna

Bartosz Taterka

18-04-2024

Sprawnie szybko i dobrze polecam wszystkim

Roman Pawlik

15-03-2024

SZYBKO,SPRAWNIE I W TERMINIE.POLECAM.

Anna Leszczyńska

07-03-2024

Szybko, sprawnie, merytoryczne, edytowalne opracowania !!Polecam

Dariusz Gołąbek

15-10-2023

Nie pierwszy i nie ostatnim korzystam z usług. Zawsze będę wracać i gorąco polecam !!!

Sławomir Bińczyk

06-10-2023

Szybko, sprawnie, wg zamówienia, jestem pozytywnie zaskoczony kompetencją.

Paweł Zygmuntowicz

31-08-2023

Zakupy udane. Obsługa znakomita.Polecam

Aneta Szydłowska

11-05-2023

Bardzo kompetentna obsługa, realizacja natychmiastowa. Chętnie skorzystam ponownie.

Ewa D .

27-03-2023

inspekcja skontrolowała! bez zarzutu!!

Tomasz Tabin

10-02-2023

Szybko i profesjonalnie. Bardzo miła i profesjonalna obsług.

Marek C.

20-01-2023

Zawsze błyskawiczna i bez problemowa obsługa. Polecam!

Grzegorz Urbanski

30-11-2022

Przesyłka spełniła moje oczekiwania. Super

Anna Ilkowska-Nowicka

20-08-2022

Jak zawsze bardzo dobrze przygotowane materiały :)

Katarzyna Tomasik

26-03-2022

Świetna, profesjonalna obsługa i w pełni kompleksowe doradztwo, które pozwoliło w sposób przyjemny dokonać zakupów. Opieka po zakupowa także profesjonalna. Polecam.

Marta Wilczyńska

16-02-2022

Dawno nie byłam tak zadowolona z jakości zakupionego towaru, czasu realizacji i obsługi. Towar na wysokim poziomie estetycznym i merytorycznym, a czas realizacji błyskawiczny! Wrócę tu:-). Polecam!

Stanisław Jarosz

12-07-2021

Znów zadowolony ze współpracy

RENATA IWAN

12-06-2021

SUPER SKLEP KORZYSTAŁAM I BĘDĘ KORZYSTAĆ :):):)

DG

07-06-2021

dostarczono szybko na meila, jest tak jak się spodziewałam

Paweł Krysa

29-04-2021

Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam wszystkim niezdecydowanym. Warto.

Krzysztof L

16-04-2021

Profesjonalnie przygotowana ocena, w kilka chwil była już na mojej poczcie.

Maciej Gawron

24-11-2020

Jestem stałym klientem. Polecam wszystkim.

WIOLETTA KOSIAK

19-11-2020

Realizacja zlecenia przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Dokumentacja zgodna z zamówieniem. Polecam.

Podobne produkty

Zamów rozmowę ze sprzedawcą
×
Zamów rozmowę z ekspertem
Grzegorz Wrzeszcz
Inspektor ds. BHP

Oddzwaniamy pon - pt
w godzinach 8:00-16:00.
ZAMÓW ROZMOWĘ
Podaj imię i nazwisko!
Podaj numer telefonu!
Zaznacz zgodę na przetwarzanie danych!
Dziękujemy za wysłanie formularza.
Skontaktujemy się z Tobą w najszybszym mozliwym czasie!
Twoje imię i nazwisko
Twój numer telefonu

Nasz sklep internetowy korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z regulaminem oraz polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Rozumiem i akceptuję!
Produkt dodany do koszyka
Dodano do koszyka: 1 szt.
×
Produkt dodano do koszyka
(brutto)
(netto)
 • Format znaku / rozmiar

 • Materiał / podłoże

 • Wykonanie / typ

wybierz opcję produktu netto brutto
-
+
×
Nieoczekiwany błąd! Powiadom nas o tym :-)
×
Produkt niedostępny
Przykro nam, ale produkt jest niedostępny ;-(