Warzywa w produkcji surówek i sałatki jarzynowej - instrukcja technologiczna postępowania z warzywami do produkcji surówek, sałatki jarzynowej (ziemniaki, cebula, marchew, buraki, seler, kapusta, itd)
Warzywa w produkcji surówek i sałatki jarzynowej - instrukcja technologiczna postępowania z warzywami do produkcji surówek, sałatki jarzynowej (ziemniaki, cebula, marchew, buraki, seler, kapusta, itd)

Warzywa w produkcji surówek i sałatki jarzynowej - instrukcja technologiczna postępowania z warzywami do produkcji surówek, sałatki jarzynowej (ziemniaki, cebula, marchew, buraki, seler, kapusta, itd)

Instrukcje GHP/GMP - Wytwórnie żywności
Przedstawiona instrukcja (Warzywa w produkcji surówek i sałatki jarzynowej - instrukcja technologiczna postępowania z warzywami do produkcji surówek, sałatki jarzynowej (ziemniaki, cebula, marchew, buraki, seler, kapusta, itd)) jest to jedynie drobna część oferowanych produktów w kategorii Wytwórnie żywności. Majac na uwadze bezpieczeństwo pracowników Twojej firmy przygotowaliśmy całą serie instrukcji sanitarnych GHP-GMP dla tej kategorii. Całą ofertę dla instrukcji HACCP z kategorii Wytwórnie żywności sprawdzisz klikając na poniższy przycisk. Dodatkowo w trosce o Twój portfel wszystkie oferowane instrukcje sanitarne dostępne są w tej samej niskiej cenie.Dostępne wersje dla Warzywa w produkcji surówek i sałatki jarzynowej - instrukcja technologiczna postępowania z warzywami do produkcji surówek, sałatki jarzynowej (ziemniaki, cebula, marchew, buraki, seler, kapusta, itd):
- Planszowa - jest to wydrukowana instrukcja sanitarna GHP/GMP, zalaminowana wysokiej jakości folią chroniącą przed czynnikami zewnętrznymi. Instrukcja ta posiada w rogach piankowe przylepce umożliwiające montaż instrukcji niemal na dowolnej powierzchni.
- Elektronicznej - instrukcja sanitarna GHP/GMP w postaci pliku PDF, umożliwiająca wielokrotny wydruk tej instrukcji. Idealna alternatywa jeśli potrzebujesz wiele sztuk tej samej pozycji.
![Warzywa w produkcji surówek i sałatki jarzynowej - instrukcja technologiczna postępowania z warzywami do produkcji surówek, sałatki jarzynowej (ziemniaki, cebula, marchew, buraki, seler, kapusta, itd)] wersja elektroniczna](media/uploads/wersja-pliki.webp)
![Warzywa w produkcji surówek i sałatki jarzynowej - instrukcja technologiczna postępowania z warzywami do produkcji surówek, sałatki jarzynowej (ziemniaki, cebula, marchew, buraki, seler, kapusta, itd)] gotowa ksiazka](media/uploads/wersja-wydruk-instrukcja.webp)

Cześć!
Nazywam się Grzegorz Wrzeszcz i od 2014 roku zawodowo zajmuję się
systemem HACCP oraz GHP/GMP. Od tego czasu udało mi się opracować blisko 120 różnych instrukcji
sanitarnych GHP-GMP w tym rownież Warzywa w produkcji surówek i sałatki jarzynowej - instrukcja technologiczna postępowania z warzywami do produkcji surówek, sałatki jarzynowej (ziemniaki, cebula, marchew, buraki, seler, kapusta, itd), którą możesz zakupić
na tej stronie.
Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie tego produktu to pisz śmiało lub dzwoń! Z przyjemnością odpowiem na wszystkie twoje pytania i rozwieję (mam nadzieję) wszelkie wątpliwości.
Materiały wideo o instrukcjach przeciwpożarowych
Czym jest instrukcja BHP i PPOŻ?
Chcesz wiedzieć, czym jest instrukcja BHP i PPOŻ i dlaczego odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa w pracy? W tym filmie wyjaśniamy, czym są instrukcje BHP i PPOŻ, jakie informacje powinny zawierać i jak pomagają minimalizować ryzyko wypadków oraz chronić zdrowie pracowników. Dowiedz się, jak prawidłowo stosować instrukcje na swoim stanowisku i zwiększ bezpieczeństwo w swojej firmie!
Kto opracowuje instrukcje BHP i PPOŻ?
Zastanawiasz się, kto odpowiada za przygotowanie instrukcji BHP i PPOŻ w firmie i jak wygląda ten proces? W naszym filmie wyjaśniamy, że za opracowanie instrukcji odpowiada pracodawca, który może zlecić to zadanie kierownikom, brygadzistom lub innym osobom nadzorującym pracowników. Instrukcje BHP i PPOŻ powinny być dostosowane do specyfiki stanowiska i napisane w prosty, zrozumiały sposób. Dowiedz się, jak powstają instrukcje BHP i PPOŻ, kto je opiniuje i dlaczego są tak ważne dla bezpieczeństwa w miejscu pracy.
Jak wygląda instrukcja BHP i PPOŻ?
Zastanawiasz się, jak powinna wyglądać prawidłowa instrukcja BHP i PPOŻ i kto jest odpowiedzialny za jej przygotowanie? Obejrzyj nasz film i poznaj najważniejsze zasady tworzenia instrukcji, które realnie wpływają na bezpieczeństwo w pracy!
Czy instrukcję BHP i PPOŻ należy podpisać?
Nie wiesz, czy instrukcja BHP i PPOŻ powinna być podpisana i czy jest to konieczne? Sprawdź nasz film i poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące formalności związanych z dokumentacją BHP i PPOŻ!
Jak dobrać instrukcje BHP i PPOŻ do swojej firmy?
Nie wiesz, jakie instrukcje BHP i PPOŻ powinny znaleźć się w Twojej firmie i jak je wybrać? Obejrzyj nasz film i dowiedz się, na co zwrócić uwagę, aby zapewnić bezpieczeństwo na każdym stanowisku pracy!
PODGLĄD - Warzywa w produkcji surówek i sałatki jarzynowej - instrukcja technologiczna postępowania z warzywami do produkcji surówek, sałatki jarzynowej (ziemniaki, cebula, marchew, buraki, seler, kapusta, itd)




Przedstawiony podgląd instrukcji ma charakter orientacyjny, którego celem jest unaocznienie jak skonstruowany jest plik który można zakupić,
a zakupiona instrukcja będzie sie od niego znacząco różnić wartością merytoryczną.
Parametry techniczne
Tytuł publikacji | Warzywa w produkcji surówek i sałatki jarzynowej - instrukcja technologiczna postępowania z warzywami do produkcji surówek, sałatki jarzynowej (ziemniaki, cebula, marchew, buraki, seler, kapusta, itd) |
Producent, autor | alleBHP.pl, Grzegorz Wrzeszcz |
Format | Standard A4 - 21 x 29,7 cm |
Dział, kategoria | Instrukcje HACCP, GHP-GMP, Wytwórnie żywności |
Wersja elektroniczna | Plik PDF - umożliwia otwarcie pliku bez specjalistycznego oprogramowania |
Dostępność wersji elektronicznej | W ciągu 5 minut od dokonania zakupu |
Wersja planszowa |
|
Dostępność wersji planszowej | Dostępna od ręki, wysyłka w 24h |
Zgodność | Opracowana zgodnie z obowiązującymi przepisami dot. systemu HACCP (ustawa z dnia 25 sierpnia 2006r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (t.j. Dz. U. z 2018r. poz. 1541); oraz Rozporządzenie (WE) nr 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004r. w sprawie higieny środków spożywczych (Dz. U. L 139 z 30.04.2004)). Dokumentacja w pełni akceptowana przez Państwową Inspekcję Sanitarną. |
Ocena klientów | - ponad 99% pozytywnych opinii |