+48 535 385 285        biuro@allebhp.pl

Kategorie

Darmowa dostawa


Dla zamówień powyżej 150 zł!

O szczegóły zapytaj sprzedawcę!

Szybki kontakt


biuro@allebhp.pl


+48 535 385 285

pon - pt
9:00 - 16:00

Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego

Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego
Ocena: 5 na 5
(4) głosów
IB-02016
Produkt dostępny online Towar na magazynie Usługa dostępny online
0.00 zł na adres e-mail 15.00 zł kurier DPD (info) 0.00 zł na adres e-mail
Akceptujemy szybkie płatności z tPay
Cena: 7.00 zł/szt.
Wybierz wersję: cena
7.00
13.40

Instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego

Instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego Instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego to niezbędne ogniwo w łańcuchu bezpieczeństa każdego zakładu pracy bądź firmy. Jeżeli chcesz mieć pewność, że wszystkie czynności bądź procesy technologiczne wykonywane przez Twoich pracowników są prawidłowe oraz zgodne z przepisami BHP to już teraz kup produkt Instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego. Tylko praca wykonywana zgodnie z przepisami i zasadami BHP może zagwarantować odpowiednie bezpieczeństwo pracowników i obniżyć prawodpodobieństwo wystąpienia wypadku przy pracy.

Biurowe urządzenie wielofunkcyjne

Niniejsza instrukcja BHP została opracowana przez doświadczonego Inspektora ds. Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Biurowe urządzenie wielofunkcyjne to żaden wyjątek i tak jak w każdym innym przypadku, należy zaopatrzyć zakład pracy w odpowiednią instrukcję BHP. Instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego w swojej treści zawiera wszystkie niezbędne informacje dla Biurowe urządzenie wielofunkcyjne, które wynikają z aktualnych przepisów Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i współpraca z instytucjami nadzorującymi zakłady pracy dają Ci pewność, że treść zakupionej instrukcji przejdzie pomyślnie każdą kontrolę (Państwowej Inspekcji Pracy).

PODGLĄD - Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego

Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego 1
Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego 2
Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego 3
Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego 4

pobierz podgląd instrukcji BHP

UWAGA! - przedstawiony podgląd instrukcji NIE ZAWIERA docelowej treści Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego.
Przedstawiony podgląd instrukcji ma charakter orientacyjny, którego celem jest unaocznienie jak skonstruowany jest plik który można zakupić,
a zakupiona instrukcja będzie sie od niego znacząco różnić wartością merytoryczną.


Grzegorz Wrzeszcz - Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego

Cześć!
Nazywam się Grzegorz Wrzeszcz i od 2014 roku zawodowo zajmuję się BHP. Od tego czasu udało mi się opracować blisko 1300 różnych instrukcji BHP w tym rownież Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego
, którą możesz zakupić na tej stronie.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie tego produktu to pisz śmiało lub dzwoń! Z przyjemnością odpowiem na wszystkie twoje pytania i rozwieję (mam nadzieję) wszelkie wątpliwości.

+48 535 385 285 biuro@allebhp.pl


Parametry techniczne

Tytuł publikacji Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego
Producent, autor alleBHP
Format Standard A4 - 21 x 29,7 cm
Dział, kategoria Instrukcje BHP, Biuro
Wersja elektroniczna Plik PDF - umożliwia otwarcie pliku bez specjalistycznego oprogramowania
Dostępność wersji elektronicznej W ciągu 5 minut od dokonania zakupu
Wersja planszowa
 • nowoczesny design połączony z klasycznym wyglądem instrukcji BHP
 • wysokiej jakości kolorowy druk cyfrowy
 • gruba folia ochronna (laminat 2x125 mic)
 • wyposażona w przylepce ułatwiające montaż
Dostępność wersji planszowej Dostępna od ręki, wysyłka w 24h
Zgodność Opracowana zgodnie z obowiązującymi przepisami dot. instrukcji BHP (Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej w sprawie ogólnych przepisów BHP). Instrukcja w pełni akceptowalna przez Państwową Inspekcję Pracy oraz Państwową Inspekcję Sanitarną.
Ocena klientów - ponad 98% pozytywnych opinii

Dostępne wersje dla Instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego:

 1. Planszowa - jest to wydrukowana instrukcja BHP, zalaminowana wysokiej jakości folią chroniącą przed czynnikami zewnętrznymi. Instrukcja ta posiada w rogach piankowe przylepce umożliwiające montaż instrukcji niemal na dowolnej powierzchni.
 2. Elektronicznej - instrukcja BHP w postaci pliku PDF, umożliwiająca wielokrotny wydruk tej instrukcji. Idealna alternatywa jeśli potrzebujesz wiele sztuk tej samej pozycji.

Wydruk Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego

Instrukcje BHP - Biuro

Przedstawiona instrukcja (Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego) jest to jedynie drobna część oferowanych produktów w kategorii Biuro. Majac na uwadze bezpieczeństwo pracowników Twojej firmy przygotowaliśmy całą serie instrukcji BHP dla tej kategorii. Całą ofertę dla instrukcji BHP z kategorii Biuro sprawdzisz klikając na poniższy przycisk. Dodatkowo w trosce o Twój portfel wszystkie oferowane instrukcje BHP dostępne są w tej samej niskiej cenie.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaki jest czas wysyłki instrukcji BHP w wersji elektronicznej?

  Zakupiona instrukcja (Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego) zostanie udostępniona AUTOMATYCZNIE po zakupie i dokonaniu zapłaty. Oznacza to, że będziesz mógł pobrać plik niemal niezwłocznie po opłaceniu zamówienia - korzystając z e-płatności. Podsumowując każdą instrukcję BHP pobierzesz w ciągu kilku minut od zakupu.
 • Czy zakupioną instrukcję w wersji elektronicznej można edytować?

  Niestety nie ma taiej możliwości. Finalny plik z instrukcją BHP otrzymasz w postaci zamkniętego pliku.
 • W jakim formacie otrzymam zakupiony plik?

  Po zakupie instrukcji BHP (np. Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego) otrzymasz link do pobrania pliku PDF. Dzięki temu możesz bez problemu i specjalistycznego oprogramowania otworzyć go i wydrukować.
 • Czy mogę zobaczyć podgląd instrukcji przed zakupem?

  Jest taka możliwość (tutaj), ale w ograniczonej formie. Pełen dostęp do treści instrukcji (Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego) uzyskasz po dokonaniu zakupu.

  Podgląd Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego 1
  Podgląd Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego 2
  Podgląd Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego 3
  Podgląd Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego 4

  pobierz

 • Czy instrukcję w wersji elektronicznej mogę wydrukować wielokrotnie?

  Tak. Plik w żaden sposób nie jest zablokowany przed wielokrotnym drukowaniem.
 • Ile trwa wysyłka wersji planszowej?

  Instrukcje BHP w wersji planszowej staramy się wysyłać niezwłocznie po przyjęciu zamówienia. Czas realizacji zależny jest od nakładu zamówień jakie mamy obecnie dlatego może wydłużyć się do 3 dni roboczych.
 • Jak mam podbić i podpisać zalaminowaną instrukcję?

  W związku z tym, że laminat jest śliską powierzchnią podpisanie instrukcji zwykłym długopisem nie wchodzi w grę. Do podpisania instrukcji zalecamy zastosować cienko piszący marker do płyt CD. Z tego samego powodu nie ma możliwości przystawienia pieczątki na zakupionej instrukcji. Jeżeli jednak masz potrzebę "podbicia" zakupionej instrukcji, rozważ zakup wersji elektronicznej.

  Warto pamiętać, że zgodnie z obowiązującymi przepisami nie ma prawnego wymogu, aby udostępnione instrukcje BHP były podpisane (celem zatwierdzenia ich treści) przez pracownika pełniącego zadania służby BHP. Samo udostępnienie instrukcji dla pracowników jest uznawane za ich zatwierdzenie.
 • Czy mozna zamówić instrukcję BHP w innym rozmiare niż standard A4?

  Jak najbardziej istnieje taka możliwość. Każda taka sytuacja jest inna dlatego jeśli chcesz otrzymać instrukcje w innym formacie skontaktuj się z nami. Wycenimy to dla Ciebie indywidualnie.
 • Gdzie należy umieścić zamówioną instrukcję BHP?

  Często stosowaną praktyką jest umieszczanie instrukcji na stanowisku pracy, w pobliżu maszyn i urządzeń których dana instrukcja dotyczy. Najważniejsze jest to, aby instrukcje BHP były w miejscu łatwo dostępnym dla pracownika.
 • W jaki sposób moge zapłacić za instrukcję BHP?

  Nasz sklep połączony jest z systemem szybkich e-płatności tpay.com. Oznacza to, że w sposób ekspresowy dokonasz płatności za swoje zamówienie korzystajć ze swojego banku, systemu BLIK lub płatności kartą kredytową. Ponadto możesz dokonać tradycyjnego przelewu bezpośrednio na nasze konto na podstawie faktury proforma.

  szybkie płatności online
 • Czy mogę zapłacić za pobraniem zamawiając wersje elektroniczną?

  Technicznie jest taka możliwość, ale wiąże się to z dodatkowymi kosztami przesyłki kurierskiej. W takim przypadku udostepnimi Ci instrukcje po odebraniu przesyłki od kuriera, w której znajdziesz jedynie faktuę za zakupiony plik oraz informację o udostępnieniu pliku przez internet.
 • Czy mogę zapłacić za pobraniem zamawiając wersje planszową?

  W tym przypadku tak jak z każdym "fizycznym" towarem otrzymasz w paczce zamówioną instrukcję po dokonaniu zapłaty u kuriera.

CZYTAJ NA BLOGU

WZÓR - Jak napisać instrukcję BHP?

Skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że stoisz przed ważnym dla swojej firmy zadaniem, ponieważ potrzebujesz opracować instrukcję BHP. Chcesz wiedzieć jakie są rodzaje instrukcji? Kto powinien ją opracować? Czy jest to łatwe zadanie? I w końcu, jak opracować swoją instrukcję BHP?

czytaj więcej


Opinie do produktu
Brak dodanch opinii do produktu!

Dodaj opinię do produktu

Polecamy również
Pobierz darmową instrukcję BHP

przy obsłudze komputera z monitorem ekranowym

Wiadomość została wysłana na podany adres e-mail.
Sprawdź swoją skrzynkę pocztową i pobierz darmową instrukcję BHP!
facebook alleBHP.pl
Zamów rozmowę
×
Zamów rozmowę z ekspertem Grzegorz Wrzeszcz
Inspektor ds. BHP

Oddzwaniamy
w dni robocze (pn-pt)
w godzinach 9-16.

ZAMÓW ROZMOWĘ

Podaj imię i nazwisko!
Podaj numer telefonu!
Zaznacz zgodę na przetwarzanie danych!
Dziękujemy za wysłanie formularza.

Nasz Inspektor ds. BHP skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.
 • Twoje imię i nazwisko
 • Twój numer telefonu

Nasz sklep internetowy korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z regulaminem oraz polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Akceptuję ciasteczka!
×

Instrukcja BHP przy obsłudze komputera z monitorem ekranowym
INSTRUKCJA BHP ZA DARMO!

Zostaw nam swój adres e-mail i pobierz darmową instrukcję w wersji elektronicznej!

Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego
DODANO DO KOSZYKA

Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego

1 szt. x 7.00


×
Biurowe urządzenie wielofunkcyjne - instrukcja BHP przy obsłudze biurowego urządzenia wielofunkcyjnego
WYSTĄPIŁ BŁĄD!

Wybierz wersję produktu!